Art & портрети на замовлення...

     Ніщо в мистецтві не повинно здаватися випадковим, жоден мазок пензля або штрих олівця !!! Це мова якою з вами говорять: світ мистецтва, і ми - дивні люди, нас ще кличуть художниками !!! Таємниця мистецтва в тому, що воно знаходить невичерпане джерело там, де мова замовкає.Магія мистецтва полягає в можливості показати найбільш глибокі й важливі риси людської особистості. Художник здатний проявити на полотні реальні почуття та унікальні часточки характеру людини, який є моделлю, а в подальшому - витвором мистецтва.

     Я художник, який обожнює малювати людей. Щось дивовижне ховається в кожному обличчі та в глибині їхніх очей. Я маю мрію мати можливість зафіксувати на полотнах найцікавіші сторони людських характерів. Я вважаю, що мені пощастило  мати нагоду показати суспільству найкращі відтінки людської душі та найбагатший спектр почуттів через призму мистецтва.

     Якщо ви бажаєте, і готові бути частиною мистецтва або ви маєте мрію, чи надзвичайний привід, ідею замовити портрет членів вашої родини чи важливих людей у ​​вашому житті, або ви просто хочете зробити особливий незвичайний подарунок для когось, зв'яжіться зі мною:

 

E-mailolena_vavourakis_art@gmx.ch  olena-vavourakis-art@gmx.ch

Tel:     +41 (0) 796 121 064

mobile:  +41 (0) 417 500 263

і я створю унікальний витвір мистецтва тільки для вас ...

All rights reserved & protected 2020 

  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Black Instagram Icon
  • Twitter Social Icon