top of page
Art & портрети на замовлення...
PRINCE   Golden moon

PRINCE Golden moon

Tree of life

Tree of life

PRINCE   Purple rain

PRINCE Purple rain

portrait of Elena

portrait of Elena

portrait of Suss

portrait of Suss

Portrait of  Luciano Sozzo

Portrait of Luciano Sozzo

portrait of Joanna

portrait of Joanna

portrait of Pierre Gèrard Zerfass

portrait of Pierre Gèrard Zerfass

Dreams of I... about Costa Rica.

Dreams of I... about Costa Rica.

Joanna

Joanna

     Ніщо в мистецтві не повинно здаватися випадковим, жоден мазок пензля або штрих олівця !!! Це мова якою з вами говорять: світ мистецтва, і ми - дивні люди, нас ще кличуть художниками !!! Таємниця мистецтва в тому, що воно знаходить невичерпане джерело там, де мова замовкає.Магія мистецтва полягає в можливості показати найбільш глибокі й важливі риси людської особистості. Художник здатний проявити на полотні реальні почуття та унікальні часточки характеру людини, який є моделлю, а в подальшому - витвором мистецтва.

     Я художник, який обожнює малювати людей. Щось дивовижне ховається в кожному обличчі та в глибині їхніх очей. Я маю мрію мати можливість зафіксувати на полотнах найцікавіші сторони людських характерів. Я вважаю, що мені пощастило  мати нагоду показати суспільству найкращі відтінки людської душі та найбагатший спектр почуттів через призму мистецтва.

     Якщо ви бажаєте, і готові бути частиною мистецтва або ви маєте мрію, чи надзвичайний привід, ідею замовити портрет членів вашої родини чи важливих людей у ​​вашому житті, або ви просто хочете зробити особливий незвичайний подарунок для когось, зв'яжіться зі мною:

 

E-mailolena_vavourakis_art@gmx.ch  olena-vavourakis-art@gmx.ch

Tel:     +41 (0) 796 121 064

         

і я створю унікальний витвір мистецтва тільки для вас ...

bottom of page